Mobil Uygulama & Oyun

Web Zodyak iOS ve Android uygulama yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm altyapıyı size en uygun şartlarda kullanma imkanı sunuyor.

Mobil uygulamalara olan talep artıyor.

Mobil uygulama sektörünün yükselişi mobil cihaz kullanımına ilişkin artışla birlikte hız kazanıyor. Yapılan araştırmalar kullanıcıların günde yaklaşık 2 saatlerini mobil cihazlarda geçirdiğini belirtiyor. Kullanıcıların bu eğilimi mobil uygulamaları da önemli bir sektör haline getiriyor. Mobil cihaz kullanıcılarının 2017 yılı sonuna kadar toplam 268 milyar mobil uygulama indirerek mobil uygulama pazarını 77 milyar dolarlık büyüklüğe ulaştırması bekleniyor.

Mobil uygulama oluştururken işletim sistemlerine göre hareket etmek gerekiyor. Web Zodyak iOS ve Android uygulama yapmak isteyenlere, işletim sistemlerine uygun olarak uygulama hazırlıyor.

iOS ve Android uygulama yapmak isteyenler neden Web Zodyak’ı tercih etmeli?

Gelişmiş teknolojisi sayesinde hem iOS, hem de Android platformlar için uygulamaları hızlı, kolay ve düşük maliyetle sunan Web Zodyak’ın öne çıkan özellikleri;

Web Zodyak ile iOS ve Android uygulama yapmak size neler kazandırır?

Mobil uygulama oluşturmak işletmelerini internete taşımak isteyen her türlü işletme için giderek daha fazla önem kazanıyor. Ancak yeterli teknik desteğe sahip değilseniz kendi uygulamanızı oluşturmak uzun ve zorlu bir süreç olabilir. Neyse ki Web Zodyak sayesinde çok kısa sürede, işiniz için en uygun mobil uygulamayı en kolay şekilde hazırlatabilirsiniz.

Mobil Uygulama İçin Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
WhatsApp Yaz Hemen Ara